Gymkhana – Turbo Emocje z Q Service Castrol

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Gymkhana to dyscyplina motorsportu, która dostarcza ogromną dawkę emocji i adrenaliny. Przedstawiciele warsztatów Q Service Castrol, którzy zdecydują się wziąć udział w nowej promocji Inter Cars i Castrol, będą mogli nie tylko na żywo podziwiać zmagania zawodników startujących w tej dyscyplinie, ale mają również szansę  wygrać przejazd z legendą rajdów samochodowych – Petterem Solbergiem.

Gymkhana GRiD odbędzie się 7 września w Ptak Warsaw Expo. Tego dnia Warszawa stanie się światową stolicą motorsportu. Wielkie nazwiska, niesamowite talenty i przede wszystkim potężne maszyny prezentować będą się na dwóch lustrzanych trasach.

Podczas zawodów kierowcy swoimi specjalnie przygotowanymi samochodami muszą jak najszybciej pokonać wytyczoną trasę z przeszkodami. Liczyć będą się prędkość, zaliczenie wszystkich przeszkód, ale też styl i show.

Przejazd z legendą

Warunkiem wejścia do gry jest realizacja minimalnego progu zakupowego wynoszącego 2500 zł netto. Następnie klienci ścigać będą się w rankingu wzrostowym, generowanym na podstawie zakupów asortymentu konkursowego w okresie trwania akcji.

Nagrodą w konkursie jest 15 jednoosobowych zaproszeń VIP na event Gymkhana Grid, który odbędzie się w Centrum Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Dla dwóch osób, które osiągną najlepszy wynik, przewidziana jest dodatkowa nagroda – co-drive z legendą rajdów, Petterem Solbergiem!

Promocja trwa od 01.08.2019 do 31.08.2019 roku i dotyczy asortymentu Castrol EDGE. Pełny asortyment biorący udział akcji dostępny jest w regulaminie. Ten znaleźć można w Katalogu Online.