Przetestuj zanim kupisz!

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Wielu klientów rozpatrując wybór odpowiednich dla jego warsztatu maszyn oponiarskich opiera się wyłącznie na analizie parametrów urządzeń przedstawianych przez różnych handlowców. Jednak nie są pewni czy te maszyny w rzeczywistości spełnią ich czasem specyficzne wymagania i przyzwyczajenia. Najchętniej popracowaliby na nich przez jakiś czas, aby upewnić się czy to jest to czego oczekują.

Firma Best Products sp. z o.o. przygotowała program testów zestawu oponiarskiego składającego się z wyważarki ECODYNA 308 oraz montażownicy ECOMONT 3300-1 z ramieniem pomocniczym do opon niskoprofilowych. W ramach tego programu klienci będą mogli testować urządzenia w swoich warsztatach przez okres 14 dni, aby móc podjąć świadomą decyzję o zakupie zestawu bądź jego zwrocie. W każdym momencie klienci mogą liczyć na telefoniczne wsparcie Działu Technicznego firmy w przypadku jakichkolwiek problemów z uruchomieniem lub eksploatacją.

Liczba zestawów udostępnionych do testów jest ograniczona więc niezbędne jest wcześniejsze ustalenie dostępności i uzgodnienie terminu testów. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Best Products w Poznaniu pod numerem telefonu 61 847 06 55. Promocja będzie trwała od 1 sierpnia do 1 października 2019 roku.