Promocja Würth Polska: narzędzia dla specjalistów

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Aktualna oferta promocyjna Würth Polska skierowana jest do specjalistów z branży motoryzacyjnej. Obniżono ceny na produkty, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego profesjonalnego warsztatu samochodowego, m.in. ściągacze i przecinaki do nakrętek.

Promocja trwa do 30 czerwca i obejmuje flagowe produkty z asortymentu firmy. Promowane produkty dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie www.wurth.pl. W korzystniejszych cenach znalazło się około 60 różnych artykułów. Poniżej Würth Polska prezentuje przykładowe produkty objęte promocją:

Dwuramienny ściągacz do klem akumulatora

Produkt przeznaczony do demontażu klem akumulatora oraz innych drobnych elementów. Ściągacz wyposażony w pokrętło. Ramiona ściągacza same zaciskają się pod obciążeniem na elemencie, który jest demontowany z siłą proporcjonalną do siły ściągania. Ramiona produktu są kute matrycowo, a stopki ramion frezowane. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach – z głębokością mocowania 40 mm i 60 mm.

Art. nr 0714522060 – głębokość mocowania 40 mm, cena promocyjna 70 zł netto.
Art. nr 0714522061 – głębokość mocowania 60 mm, cena promocyjna 60 zł netto.

Uniwersalny ściągacz do przegubów kulowych samochodowych, 23 mm

Produkt umożliwia demontaż końcówek drążków kierowniczych, przegubów kulowych z ramion zwrotnic oraz poprzecznych drążków kierowniczych w samochodach osobowych następujących producentów: Audi, BMW, Fiat, Ford, Daimler-Chrysler, Opel, Nissan, Toyota i Volvo. Ściągacz do przegubów kulowych posiada kuty matrycowo korpus i dźwignię oraz walcowany trzpień.

Art. nr 07145230, cena promocyjna 245 zł netto.

Widelce rozdzielające

Produkt przeznaczony do poluzowania główek cięgieł, amortyzatorów, ramion przekładni kierowniczej, przegubów kulowych itp. Jest to flagowy produkt w asortymencie firmy Würth Polska. Prosty, uniwersalny kształt klina umożliwia szybką i skuteczną pracę. Wymiary produktu pozwalają na umieszczenie widełek w trudno dostępnych miejscach. Części są wypychane przez uderzenia młotkiem na końcu uchwytu lub przez dźwignię.

Art. nr 07155234, cena promocyjna 140 zł netto.

Dwuramienny ściągacz do zacisków biegunowych

Ściągacz do klem akumulatora umożliwia demontaż przy użyciu jednej ręki, także w trudno dostępnych miejscach. Uchwyt w kształcie litery „T” gwarantuje uproszczoną i bezpieczną pracę. Ściągacz wyposażony jest w kute matrycowo haki, które posiadają frezowane końcówki. Ramiona ściągacza same zaciskają się pod obciążeniem na elemencie poddanemu demontażowi z siłą proporcjonalną do siły ściągania.

Art. nr 0714522066, cena promocyjna 90 zł netto.

Uniwersalny dwuramienny ściągacz zewnętrzny i wewnętrzny

Dzięki przestawianym zaczepom produkt może być używany zarówno jako ściągacz zewnętrzny, jak i wewnętrzny. Jest to produkt przeznaczony do wymontowywania bieżni, kół zębatych, łożysk kulkowych itp. Posiada belki poprzeczne i kute matrycowo zaczepy. Artykuł posiada cyjanowany gazowo trzpień. Frezowane zaczepy stóp gwarantują bezpieczną i płynną pracę.

Art. nr 0714522130, cena promocyjna 210 zł netto.

Ściągacz rozdzielający

Produkt przeznaczony do rozdzielania zablokowanych lub wąskich bieżni i kół zębatych. Podczas użycia tarcze oddzielające należy zamontować między częściami i docisnąć do siebie. Kształt klina tarczy oddzielającej pozwala na rozdzielenie zespołu. Rozdzielacza można także używać do demontażu cienkich części, ponieważ siła ciągnąca oddziałuje na duży obszar. Zapobiega niepożądanym odkształceniom i uszkodzeniom. Tarcze oddzielające są montowane na płaskiej powierzchni pod częścią do demontażu. Produkt posiada kute matrycowo i hartowane tarcze oddzielające i śruby mocujące wysokiej jakości.

Art. nr 0714524075, cena promocyjna 245 zł netto.

Adapter przyrządu rozdzielającego

Ten ściągacz ułatwia demontaż poszczególnych części. Możliwa jest regulacja żeliwnej poprzecznicy za pomocą nakrętek sześciokątnych na podporach do ściągania. Produkt posiada cyjanowany trzpień. Podpory charakteryzują się dużą wytrzymałością.

Art. nr 0714524150, cena promocyjna 290 zł netto.

Przecinak do nakrętek

Produkt przeznaczony do przecinania zapieczonych nakrętek do klasy wytrzymałości 6. Umożliwia przecięcie bez uszkodzenia trzpienia gwintowanego. Kompaktowa konstrukcja pozwala na użycie produktu w trudno dostępnych miejscach. Przecinak posiada kuty matrycowo korpus i hartowane dłuto. Istnieje możliwość wymiany uszkodzonego lub zużytego ostrza przecinaka.

Art. nr 0714526020, cena promocyjna 210 zł netto.

Ściągacz do sprężyn zawieszenia typu MAC PHERSON

Produkt jest przeznaczony do montażu oraz demontażu sprężyn śrubowych przy wymianie amortyzatorów. Ściągacz do sprężyn zawieszenia przystosowany jest do użytku wraz z wkrętakami udarowymi. Kute matrycowo płyty zaciskowe można łatwo wymienić. Produkt jest przeznaczony do różnego rodzaju kolumn ze sprężyną, szczególnie do ciężkich pojazdów.

Art. nr 071352520, cena promocyjna 1200 zł netto.