Marki wybrane na wiosnę w Auto Partner

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Od 18 marca klienci kupujący w Auto Partner produkty marek FILTRON, LIQUI MOLY, SKF i TRW mogą odbierać nagrody, wśród których jest między innymi najnowszy iPhone XS 64 Gb.

Wystarczy zrobić zakupy za 2500 zł netto, aby nabyć prawo do zakupów premiowych 5 litrów popularnego oleju 10W-40 Liqui Moly. Wraz ze wzrostem wartości zakupów kumulowanych dokonanych w czasie kampanii promocyjnej, wzrasta ilość i wartość nagród, które oczekują na klientów.

Dokonując zakupu za równowartość co najmniej 4000 zł można odebrać nie tylko olej, ale również 2 pary ogrodniczek roboczych oraz głośnik JBL GO2, a przy wartości 6000 zł dodatkowo karton (12 opakowań) Diesel Spulung Liqui Moly. Wśród nagród za zakupy w wyższych progach są między innymi karty paliwowe o wartości 600 zł, bony Sodexo o wartości 1000 zł czy vouchery wakacyjne wakacje.pl o wartości 2500 zł, które gwarantują co najmniej 1- osobowy urlop.

Promocja skierowana jest do klientów zarejestrowanych w bazie kontrahentów AUTO-PARTNER Holding. Zakupy klientów kumulują się w okresie od 18. marca do 30. kwietnia 2019 roku, a więcej informacji na temat warunków odbioru nagród można uzyskać u Opiekunów AUTO-PARTNER oraz na www.autopartner.pl.