Nowa edycja promocji VIP TO TRIP dla klientów Auto Partner

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Pierwszego kwietnia ruszyła kolejna odsłona długoterminowej promocji VIP TO TRIP, organizowanej przez Auto Partner SA przy wsparciu licznych partnerów. Nagrodą, jak w każdej edycji, będzie wyjazd szkoleniowy.

Organizator przewidział dwa miejsca, w których zorganizuje wyjazdy szkoleniowe, a od samych klientów zależy, czy wyjadą do Grecji na wyspę Kos, czy też wybiorą się do Stanów Zjednoczonych, by zwiedzić Kalifornię.

Nagrodę w promocji trwającej do 31 sierpnia 2019 r. zdobyć można na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest realizacja indywidualnie wyznaczonych targetów zakupowych na wybranych liniach – produktach partnerów akcji. Dla każdego uczestnika przewidziano cztery różne targety – na Kos i do Kalifornii, dla jednej i dla dwóch osób. Drugą możliwością jest zajęcie odpowiedniego miejsca w rankingu liczonym na podstawie sumy obrotów na promowanych produktach. I tak, uczestnicy z miejsc 1-5 nagrodzeni zostaną dwuosobowym wyjazdem na Kos, a uczestnicy z miejsc 6-15 wyjazdem na Kos dla jednej osoby. Taka opcja daje możliwość zdobycia nagrody bez konieczności realizacji indywidualnego targetu. Jednak wyjazd do Kalifornii dostępnych będzie tylko dla tych, którzy osiągną wyznaczony cel zakupowy.

Uczestnicy, którzy wybiorą się na Kos, wypoczną w nowoczesnym i ekskluzywnym hotelu na słonecznej wyspie, zwiedzą antyczne zabytki i zrelaksują się w przepięknym ogrodzie lub nad jednym z największych kompleksów basenowych w Grecji. Uczestnicy jadący do Kalifornii zwiedzą miejsca znane z hollywoodzkich filmów, odwiedzą Las Vegas i Los Angeles, wybiorą się na wyprawę kabrioletami drogą Route 66, a także przelecą helikopterem nad majestatycznym i niezapomnianym Grand Canyonem.

Jak co roku, dla wszystkich uczestników uruchomiona została platforma www.viptotrip.pl, na której mogą poznać wyznaczone targety na każdy z wyjazdów, a także na bieżąco śledzić ich realizację lub swoje miejsce w rankingu.

Partnerami akcji VIP TO TRIP 2019 są: MaXgear, MEYLE, Quaro, Japanparts, ALCO, NK, RYMEC, Bosch, Castrol, ContiTech, Febi, Kayaba, Philips, Narva, NRF, Schaeffler (LUK, INA, FAG), SKF oraz Valeo.