AP EXPERT 2019 – skuter za najlepszy test wiedzy

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

AP EXPERT to promocja Auto Partner, która trwa już od 1 lutego, a pierwszy test z wiedzy z zakresu mechaniki pojazdowej odbył się w dniach 1-5 marca.

Każdy z uczestników, po zalogowaniu się na platformie, miał do rozwiązania test, który składał się z 15 pytań, gdzie każda poprawna odpowiedź była nagradzana 300 punktami. Najlepsi klienci zyskali 4 500 punktów w promocji, w pierwszym teście – łącznie będzie ich jeszcze 5 do końca tegorocznej edycji AP EXPERT.

Dziesięciu najlepszych uczestników I testu wiedzy on-line AP EXPERT zostało nagrodzonych. Nagrodą za pierwsze miejsce był skuter Barton Falcon 125, który trafił do Ostrowa Wielkopolskiego, do właściciela warsztatu AUTO SERWIS DARIUSZ WOŹNIAK.

Pozostałych, najlepszych 9 klientów zostało obdarowanych profesjonalnymi kluczami udarowymi przemysłowymi bądź kluczami dynamometrycznymi ½” 50-350 Nm marki ROOKS.

Kolejny test odbędzie się 1 kwietnia 2019 roku. AP EXPERT to długoterminowa akcja promocyjna, której celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Promocja trwa od 1 lutego do 17 sierpnia 2019 roku, a jej zwieńczeniem będzie Wielki Finał w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin.

AP EXPERT, jak co roku, będzie składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie klienci zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki. Wyłonionych 150 uczestników z największą liczbą punktów zaproszonych zostanie do dalszych zmagań – Wielkiego Finału, w którym będą rozwiązywać test z wiedzy teoretycznej, a najlepsza dziesiątka awansuje do części praktycznej finału.

Łącznie pula nagród tegorocznej edycji wynosi prawie pół miliona złotych. Zwycięzca otrzyma samochód SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM oraz tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”.