Zdobądź softshell Donaldson Off

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Klienci, którzy od 5 marca 2019 roku zakupią w Inter Cars produkty marki Donaldson Off za co najmniej 1 500 zł, otrzymają możliwość kupienia w promocyjnej cenie wiosennego softshella. Akcja trwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasu nagród.

Sprzedażą premiową objęty jest cały asortyment Donaldson Off dostępny w Inter Cars. Aby wziąć udział w akcji należy złożyć zamówienie w oddziale Inter Cars, gdzie będzie ono generowane przez sprzedawcę lub poprzez Katalog Online. W promocji wziąć mogą udział wszyscy klienci krajowi zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych.

Aby dołączyć do akcji należy w czasie jej trwania dokonać jednorazowego zakupu produktów Donaldson Off za minimum 1500 zł netto. Wówczas klient otrzyma możliwość kupna wiosennego softshella w promocyjnej cenie 1 zł netto. Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru. Zakupy asortymentu nie sumują się przez cały okres obowiązywania sprzedaży premiowej.

Akcja promocyjna rozpoczęła się 5 marca i potrwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasu nagród. Jej szczegółowy regulamin znajduje się w Katalogu Online.