Sezonowa promocja Würth – niezbędnik blacharsko-lakierniczy

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

W najnowszej ofercie promocyjnej firmy Würth Polska znalazły się wybrane narzędzia dedykowane pracom blacharsko-lakierniczym. Do końca lutego br. można kupić w atrakcyjnych cenach m.in. babki blacharskie, młotki i kliny montażowe. 

Promocja obejmuje zarówno produkty podstawowe, jak i narzędzia potrzebne do bardziej wymagających prac. Produkty objęte promocją dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie www.wurth.pl, jak również u przedstawicieli handlowych Würth Polska. Akcją promocyjną objęte jest ponad 50 profesjonalnych narzędzi niezbędnych podczas prac blacharsko-lakierniczych. Poniżej firma Würth Polska przedstawia topowe artykuły objęte promocją.

Zestaw 4 chwytaków do listew -składa się z czterech ssawek z zaciskiem do dociskania listew wykończeniowych i ozdobnych, rantów okien, emblematów. Jest rozwiązaniem dedykowanym do stosowania w lakierniach. Umożliwia odłączenie ssawki poprzez podniesienie znajdujących się wokół niej zakładek. Produkt charakteryzuje się:

  • dociskiem regulowanym przy użyciu śrub motylkowych
  • długością 180 mm
  • średnicą 80 mm

Art. nr: 0691 55 210, Cena do końca lutego: 86 zł

Zestaw narzędzi tapicerskich – do demontażu elementów tapicerki samochodowej, takich jak panele wewnętrzne i elementy mocujące. Wzmocnienie tworzywa włóknem szklanym zapewnia trwałość przy zachowaniu wąskich kształtów. Narzędzia zostały dopasowane pod względem połączeń, co gwarantuje zastosowanie przy pracach tapicerskich. Opakowanie w postaci torby narzędziowej z kółkami zapewnia łatwy dostęp do wszystkich narzędzi i wygodę w przechowywaniu.

Art. nr: 071458 245, Cena do końca lutego: 159 zł

Przyrząd do demontażu spinek tapicerskich – narzędzie przeznaczone jest to usuwania spinek tapicerskich i klipsów. Krótka wersja dedykowana jest łatwo dostępnym zaciskom. Widełkowa końcówka ze stali chromowo-wanadowej o szerokości 7 i 12 mm została zaprojektowana tak, by chronić zaciski. Komfort podczas korzystania zapewnia uchwyt, wykonany z dwukomponentowego materiału. Ponadto, produkt posiada wersję długą, dedykowaną dla zacisków umieszczonych głęboko w panelach. Przyrząd Würth Polska charakteryzuje:

  • długość ostrza – 120 mm
  • otwór w brzeszczocie (z tyłu) 7 mm
  • otwór brzeszczotu 12 mm

Art. nr: 0714 34 53, Cena do końca lutego: 48 zł

Uniwersalna łyżka blacharska – narzędzie przeznaczone do prostowania blach w karoseriach samochodowych. Wykonana została ze stali, którą w celach ochrony przed korozją poddano procesowi niklowania. Parametry produktu:

  • długość całkowita – 395 mm
  • szerokość obucha – 17 mm
  • ciężar – 650 g
  • średnica wałka – 19 mm

Art. nr: 0715 74 47, Cena do końca lutego: 52 zł