Wystartowała 6. edycja AP EXPERT

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

AP EXPERT to długoterminowa akcja promocyjna, której celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Promocja trwa od 1 lutego do 17 sierpnia 2019 roku, a jej zwieńczeniem będzie Wielki Finał w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin.

AP EXPERT, jak co roku, będzie składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie klienci zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki. Sprawdzają one nie tylko wiedzę i refleks, ale także przynoszą możliwość zgromadzenia dodatkowej ilości punktów – aż 27 tys. Dodatkowo przewidziano nagrody za poprawne rozwiązania – skutery i narzędzia warsztatowe.

Wyłonionych 150 uczestników z największą liczbą punktów zaproszonych zostanie do dalszych zmagań – Wielkiego Finału, w którym będą rozwiązywać test z wiedzy teoretycznej, a najlepsza dziesiątka awansuje do części praktycznej finału.

Część praktyczna będzie składała się z dużego i małego finału, gdzie nagrodami będzie wyposażenie warsztatowe z oferty Auto Partner, a zwycięzca otrzyma samochód SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM i tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” – łącznie pula nagród tegorocznej edycji to prawie PÓŁ MILIONA złotych.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:

  • Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW), MaXgear
  • Partnerzy główni: Meyle, Febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies
  • Partnerzy techniczni: NGK, Bilstein, Motul

 

Szczegóły promocji: www.apexpert.pl