VIP TO TRIP – niecałe dwa miesiące do zakończenia promocji!

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Niecałe dwa miesiące zostały do zakończenia długoterminowej promocji VIP TO TRIP organizowanej przez Auto Partner SA.

Od początku listopada do końca lutego uczestnicy walczą o udział w wyjeździe szkoleniowym w jedno z dwóch miejsc – w kierunku lodowca do doliny Stubai w Austrii lub w kierunku słońca na Maderę – wszystko w zależności od tego, czy są zwolennikami przedłużenia sezonu zimowego i wykorzystania tego czasu na narciarskie szaleństwa, czy też marzą już o ociepleniu i szybszym nadejściu wiosny.

Promocja skierowana jest do wszystkich klientów Auto Partner SA, którzy w odpowiednim czasie zarejestrowali się na platformie www.viptotrip.pl, na której poznali indywidualnie wyznaczone targety zakupowe na każdy miesiąc promocji. Punkty zbierane są za zakupy dokonane w sieci sprzedaży AP na wybranych liniach – produktach partnerów akcji. Uczestnicy nie rywalizują między sobą, a jedynie realizują indywidualne targety. Zrealizowanie targetu jest jednoznaczne z wygraniem nagrody – wyjazdu szkoleniowego w jedno z dwóch niesamowitych miejsc.

Wszystkim uczestnikom promocji VIP TO TRIP przypominamy, że już tylko niecałe dwa miesiące zostały na walkę o niesamowity wyjazd na Maderę lub do Austrii – punkty za zakupy towarów partnerów akcji można zdobywać do 28 lutego 2019 r.

Regulamin promocji oraz szczegóły wyjazdów dostępne są na stronie www.viptotrip.pl

Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018/2019 są: MaXgear, Quaro, Alco, Meyle, Japanparts, NK, Rymec, Bosch, ContiTech, Delphi, Febi Bilstein, Kayaba, NGK, Mann Filter.