VIP TO TRIP – niecałe dwa miesiące do zakończenia promocji!

Niecałe dwa miesiące zostały do zakończenia długoterminowej promocji VIP TO TRIP organizowanej przez Auto Partner SA.

Od początku listopada do końca lutego uczestnicy walczą o udział w wyjeździe szkoleniowym w jedno z dwóch miejsc – w kierunku lodowca do doliny Stubai w Austrii lub w kierunku słońca na Maderę – wszystko w zależności od tego, czy są zwolennikami przedłużenia sezonu zimowego i wykorzystania tego czasu na narciarskie szaleństwa, czy też marzą już o ociepleniu i szybszym nadejściu wiosny.

Promocja skierowana jest do wszystkich klientów Auto Partner SA, którzy w odpowiednim czasie zarejestrowali się na platformie www.viptotrip.pl, na której poznali indywidualnie wyznaczone targety zakupowe na każdy miesiąc promocji. Punkty zbierane są za zakupy dokonane w sieci sprzedaży AP na wybranych liniach – produktach partnerów akcji. Uczestnicy nie rywalizują między sobą, a jedynie realizują indywidualne targety. Zrealizowanie targetu jest jednoznaczne z wygraniem nagrody – wyjazdu szkoleniowego w jedno z dwóch niesamowitych miejsc.

Wszystkim uczestnikom promocji VIP TO TRIP przypominamy, że już tylko niecałe dwa miesiące zostały na walkę o niesamowity wyjazd na Maderę lub do Austrii – punkty za zakupy towarów partnerów akcji można zdobywać do 28 lutego 2019 r.

Regulamin promocji oraz szczegóły wyjazdów dostępne są na stronie www.viptotrip.pl

Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018/2019 są: MaXgear, Quaro, Alco, Meyle, Japanparts, NK, Rymec, Bosch, ContiTech, Delphi, Febi Bilstein, Kayaba, NGK, Mann Filter.