Nowa akcja promocyjna Danblock

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

3 grudnia wystartowała nowa promocja Danblock, w ramach której klienci Inter Cars przy zakupie dwóch kompletów klocków hamulcowych duńskiego producenta mogą zakupić zimową czapkę za 1 zł netto. Akcja trwa do 20 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania zapasów nagród.

Promocja obejmuje wszystkie zestawy klocków hamulcowych Danblocka dostępne w ofercie Inter Cars i obowiązuje zarówno do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, gdzie zamówienie jest generowane przez sprzedawcę, jak i poprzez Katalog Online. W akcji mogą wziąć udział wszyscy klienci krajowi zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars z wyłączeniem klientów flotowych i firm konkurencyjnych.

Uczestnik sprzedaży premiowej musi wyrazić zgodę na zakup nagrody (czapki zimowej) w cenie 1 zł netto w momencie składania zamówienia u sprzedawcy. Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru. Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej nie sumują się przez cały okres obowiązywania umowy.

Platformą informacyjną w ramach sprzedaży premiowej jest strona internetowa www.truck.intercars.com.pl , która jest obsługiwana przez przeprowadzającego konkurs. Za jej pośrednictwem ogłaszane będą informacje o organizacji i przebiegu promocji.

Sprzedaż premiowa Danblocka rozpoczęła się 3 grudnia i potrwa do 20 grudnia lub do wyczerpania zapasów nagród. Szczegółowy regulamin promocji w załączeniu.