Jesienno-zimowa promocja bonowa Varta

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Firma Varta ruszyła z jesienno-zimową edycją promocji bonowej organizowanej w ramach Programu Bezpłatnego Testowania Akumulatorów. Tym razem zostaną nagrodzone nie tylko warsztaty, które prześlą największa liczbę raportów ale również te, które potwierdzą zakup określonej ilości akumulatorów Varta.

Firma zaprasza do udziału w zimowej edycji promocji bonowej, która trwa w okresie 29.10.2018- 07.12.2018. Jej celem, jak co roku jest przeprowadzenie jak największej ilości testów akumulatorów w samochodach odwiedzających serwisy.

Wszystkie serwisy, które do 15 grudnia 2018 prześlą do Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. co najmniej 50 poprawnie wypełnionych testów (raport testu oraz wydruk z testera), otrzymają nagrody gwarantowane w postaci bonów Sodexo.*

Ponad to wszystkie zarejestrowane serwisy, które zweryfikowały informacje dotyczące swojego warsztatu, na podstawie ruchu w ich serwisie zostały podzielone na 5 grup, w obrębie których będzie toczyć się rywalizacja. W ramach każdej z grup zostanie wyłonionych maksymalnie 3 zwycięzców, którzy przeprowadzili największą ilość testów. Mają oni szansę na otrzymanie nagrody głównej w postaci bonów Sodexo o wartości nawet 1500 złotych!

W tegorocznej zimowej edycji Promocji Bonowej oprócz bonów Sodexo można otrzymać również karty podarunkowe Media Markt, BP, Sephora lub Decathlon. Warunkiem zdobycia nagrody jest zakup określonej ilości akumulatorów VARTA. Punktacja za poszczególne typy akumulatorów oraz opisy pakietów dostępne są na stronie www.promocjabonowa.pl, w zakładce Regulamin.

Wszystkie szczegóły dotyczące Promocji znajdziecie Państwo na stronie www.promocjabonowa.pl.