Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Snow & Music Days to spotkanie z liderami branży oraz przedstawicielami największych dystrybutorów części samochodowych na świecie. Będący jednocześnie partnerami całego przedsięwzięcia, wspólnie z Inter Cars zdecydowali się zabrać klientów do włoskiego Bormio.

Każdy przygotuje dla uczestników wyjazdu serię paneli tematycznych zorganizowanych zarówno w hotelach, jak i w ogromnym namiocie zlokalizowanym tuż przy stoku, we wnętrzu którego każdego dnia odbywać będzie się apres-ski.

Konferencja, wymiana wiedzy i doświadczeń, nauka oraz spotkania z fachowcami, a także nawiązanie nowych biznesowych relacji, to najważniejsze elementy Snow & Music Days. Wyjazd zorganizowany zostanie w dniach 9-16 grudnia, jednak aby móc w nim uczestniczyć należy się pospieszyć, bowiem etap eliminacji trwa tylko do 18 listopada.

Międzynarodowa konferencja Snow & Music Days to wydarzenie, które od początku wspierają: Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle, Febi, Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kelly oraz Bridgestone, Firestone i Dayton.

Wszystkie szczegóły związane z wyjazdem, atrakcjami, konferencją oraz możliwościami uzyskania rabatu na Snow & Music Days znajdują się na stronie https://intercars.com.pl/pl/bormio/

Akcja trwa do 18.11 i zakończy się w trzecim tygodniu listopada. Sam wyjazd do Bormio planowany jest w dniach 9-16 grudnia 2018 roku.