Ruszył pierwszy OS w Konkursie Mechanik Roku 2014

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Przez najbliższe osiem tygodni, uczestnicy konkursu Mechanik Roku, będą mieli okazję sprawdzić się na Odcinkach Specjalnych. Rywalizacja toczyć się będzie o Dzikie Karty, ale przede wszystkim o wygraną w konkursie i samochód.

W tegorocznej edycji konkursu Mechanik Roku, na uczestników czeka nowość. Są nią Odcinki Specjalne. Pierwszy OS rozpoczął się 1 września i potrwa do północy 6 września br. Kolejne Odcinki Specjalne będą uruchamiane w następnych tygodniach. Ostatni zakończy się 25 października 2014 roku.

Organizator zaplanował osiem, sześciodniowych OS-ów, a każdy z nich będzie nosił nazwę jednego z Partnerów konkursu Mechanik Roku 2014. Partnerem pierwszego Odcinka Specjalnego jest firma ATE, znana przede wszystkim z rozwiązań w zakresie techniki hamulcowej. Kolejni Partnerzy OS-ów to: Bosch, Castrol, Febi, KAGER, Philips, Raicam, SKF.

W każdym Odcinku Specjalnym wyłoniony zostanie jeden zwycięzca z największa ilością punktów za zakupu produktów Partnera OS-a oraz punkty z testu. Otrzyma on Dziką Kartę, pozwalającą na udział w półfinałach konkursu.

Odcinki Specjalne dają szansę na zdobycie ekstra punktów w klasyfikacji generalnej. Zakupy partnera OS, w czasie trwania OS-u, są nagradzane podwójnymi punktami.

W czasie OS-ów dostępne są też krótkie testy, sprawdzające wiedzę uczestników na temat oferty produktowej danego Partnera. Prawidłowe odpowiedzi, to dodatkowe punkty w klasyfikacji generalnej.

Więcej informacji na temat konkursu na www.mechanikroku.fota.pl