Wakacyjny wysyp promocji w Auto Partner SA

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Ostatni miesiąc wakacji w sieci Auto Partner SA obfituje w promocje. Do wygrania są między innymi siłowniki pneumatyczne i zestawy pomocne przy naprawach układu hamulcowego, elektroniczne testery płynów hamulcowych, zegarki Casio, a także wideorejestratory, elektroniczne mierniki ciśnienia, lustrzanka cyfrowa i PlayStation4.

Sierpniowe wyjazdy z Metelli

W promocji za skumulowany zakup asortymentu Metelli o określonej wartości do zdobycia są wideorejestratory samochodowe i mierniki ciśnienia w ogumieniu. Nagrodą główną dla najlepszego klienta jest aparat fotograficzny Nikon D3100. Ponadto trzydziestu najlepszych klientów otrzyma zestaw gadżetów Metelli.

 

 

Japanparts na wieczny czas

Nazwa promocji ma ścisły związek z nagrodami. Są nimi markowe zegarki. By otrzymać zegarek Casio, należy osiągnąć zakupowy próg finansowy, określony w warunkach promocji. Nagrodą główną za najwyższy obrót wykonany w czasie trwania promocji jest konsola PlayStation4.

 

 

Nie hamuj swoich zakupów. Hamuj bezpiecznie z Textarem

Dziesięciu najlepszych klientów, którzy w czasie trwania promocji osiągną najwyższe obroty na asortymencie Textar, otrzyma nagrody w postaci siłowników pneumatycznych i zestawów pomocnych np. przy wymianie tłoczków i klocków hamulcowych oraz elektroniczne testery płynu hamulcowego. Za każde wydane 1500 zł organizator gwarantuje warsztatowy pokrowiec na fotel sygnowany logo Textar.

 

Szczegóły na stronie www.auto-partner.pl oraz na www.promocje.auto-partner.pl