Pakiet aktualizacyjny B-Touch i F-Touch w ofercie limitowanej

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Firma Italcom wprowadziła do swojej oferty specjalny pakiet aktualizacyjny do urządzeń diagnostycznych B-Touch i F-Touch. Użytkownik decydujący się na aktualizację otrzyma teraz kilka ciekawych dodatków.

Aktualizacja urządzeń diagnostycznych jest podstawą ich poprawnego działania. Klient Italcom, decydując się na aktualizację otrzyma teraz, w ramach specjalnego pakietu:

  • Pokrowiec na urządzenie B-Touch, umożliwiający montaż urządzenia na kierownicy pojazdu, lub przymocowania do ciała operatora w formie szelek/torby diagnostycznej. Jest to bardzo pomocny gadżet poprawiający wygodę diagnostyki.
  • Kartę aktualizacyjną UPtoNOW pozwalającą na aktualizację urządzenia do najnowszej wersji oprogramowania (do dnia dzisiejszego) bez względu ile aktualizacji zostało pominięte.
  • Kartę aktualizacyjną 12UP pozwalającą na przedłużenie licencji na aktualizacje o kolejne 12 miesięcy (w tym dostępu do bazy danych PEDIA)
  • Kartę START&STOP umożliwiającą kompleksową diagnostykę systemów Start&Stop
  • Kartę Ford SPECIALIST rozszerzającą możliwości urządzenia o mnóstwo funkcji specjalnych w pojazdach marki Ford, Mazda, Land Rover i Jaguar.

 

Więcej informacji na nowej platformie Italcom, dostępnej pod adresem www.italcom.com.pl oraz pod numerem telefonu: 691 413 408.