Pół tysiąca nagród w multipromocji Inter Parts

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Trwa VII edycja multipromocji w Inter Parts. Akcja odbywająca się pod nazwą Wild Wild West obejmuje oferty produktowe 25 marek i gwarantuje ponad pół tysiąca nagród!

Dla uczestników promocji przygotowano atrakcyjne progi zakupowe, brak ograniczenia puli nagród w poszczególnych progach oraz wygrane gwarantowane. Wymagane jest jedynie ich utrzymanie na poziomie z analogicznego okresu roku ubiegłego.

Jak co roku, warunkiem udziału w akcji jest zalogowanie do serwisu www.promocje.interparts.pl, gdzie klienci znajdą opisy progów zakupowych poszczególnych dostawców, liczbę posiadanych punktów oraz dostępne nagrody. Wśród nich znalazło się wiele atrakcyjnych gadżetów: m.in. zegarek dla aktywnych marki Suunto, rowery crossowe, smartfony, tablety, kamery, zestawy HiF, bony zakupowe Sodexo oraz Media Markt.

Obok Wild Wild Parts dystrybutor przygotował atrakcję dla miłośników wyścigów Formuły 1. W ramach zakupów produktów 4 dostawców: Castrol, Contitech, TRW oraz WIX, 30 najlepszych klientów pojedzie na GP F1 na torze Hungaroring na Węgrzech. Wyjazd promocyjny to nie tylko wyścigi F1 ale także moc dodatkowych atrakcji, m.in. zwiedzanie Budapesztu oraz niespodzianki kulinarne. Warunkiem powodzenia jest wykonanie zakupów skumulowanych wszystkich dostawców o wartości co najmniej 40 000 zł netto i znalezienie się na liście trzydziestu wygranych. Wyjazd zaplanowany jest na okres 25-27 lipca 2014.

Szczegółowe informacje na temat obu promocji można znaleźć na stronie www.promocje.interparts.pl.