Mistrzostwa Akumulatorów – konkurs VARTA

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Technologia Start-Stop zmienia rynek motoryzacyjny, co wymusza konieczność zmiany podejścia do tematu sprzedaży i serwisowania akumulatorów. VARTA chce pomóc swoim klientom sprostać nowym wymaganiom, dlatego organizuje konkurs Mistrzostwa Akumulatorów VARTA 2014.

Mistrzostwa Akumulatorów

Konkurs składa się z programu e-learningowego prezentującego nowe produkty i usługi, w którym udział mogą wziąć wszystkie warsztaty. Program dostarcza informacji potrzebnych do zwiększenia sprzedaży i zapewnienia lepszej obsługi klienta, a także daje szansę na wygranie nagród i zdobycie tytułu Mistrza Akumulatorów. Za każdy ukończony moduł szkoleniowy i za każdy sprzedany akumulator przyznawane są punkty.

Konkurs będzie trwał od 1 kwietnia do 14 lipca 2014 r. W tym okresie w sposób ciągły przyznawane będą nagrody. Obejmuje on sześć internetowych sesji edukacyjnych, konkurs Warsztat Miesiąca oraz nagrodę dla uczestników z największą liczbą punktów w każdym kraju.

Punkty przyznawane są za:

  • Zgłoszenie się – 5000 punktów
  • Udzielenie poprawnych odpowiedzi na pytania w module edukacyjnym – 1000 punktów za każdą poprawną odpowiedź, maksymalnie 5000 na moduł
  • Sprzedaż akumulatorów i rejestrowanie ich kodów Unique Production Identification (UPI) – 1000 punktów za akumulator BLACK/BLUE/SILVER, 2000 punktów za akumulator BLUE EFB i 3000 punktów za akumulator SILVER AGM

 

Warsztaty z największą liczbą punktów otrzymają urządzenie VSSP 2.1 nowej generacji.

Warsztat Miesiąca

Klienci VARTA mogą także wziąć udział w konkursie Warsztat Miesiąca. Wystarczy przesłać na stronę konkursu zdjęcia swojego warsztatu, związane z marką VARTA i piłką nożną.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie www.varta-automotive.com Tam również można znaleźć więcej informacji o konkursie.