Zinnger Race – konkurs dla klientów z branży motoryzacyjnej

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Konkurs Zinnger Race jest skierowany do firm działających w branży motoryzacyjnej i dokonujących zakupów produktów Zinnger u generalnego dystrybutora tej marki – firmy Complex Automotive Bearings. Konkurs potrwa aż do 28 lutego 2015 roku.

Konkurs ma formę wyścigu, który podzielony jest na 12 niezależnych etapów, odpowiadających kolejnym miesiącom kalendarzowym. W każdym etapie zadaniem uczestników jest zbieranie punktów, które przyznawane są za zakupy produktów marki Zinnger. Zwycięży ta z firm, która na zakończenie miesiąca zgromadzi na swoim konkursowym koncie największą liczbę punktów. Co ważne, po zakończeniu każdego etapu rejestr punktów uzyskanych przez poszczególnych uczestników zostaje wyzerowany, a punkty naliczane są od początku. Dzięki temu wszyscy uczestnicy mają równe szanse na zwycięstwo w każdym etapie turnieju.

Rywalizację każdego z etapów podsycają liczne akcje promocyjne, w których do zdobycia będą bonusowe punkty i dodatkowe nagrody. Organizator konkursu – firma Complex Automotive Bearings – przygotował specjalną formę rankingu. Każdy z uczestników może na bieżąco śledzić przebieg zawodów odwzorowany na… torze wyścigowym.

W konkursie szczególne są również nagrody, bowiem zwycięzca każdego z etapów otrzymuje nie jedną, a aż dwie wygrane. Nagroda główna przyznana zostanie zwycięskiej firmie, a dodatkowa wygrana trafi do wskazanego przez laureata pracownika lub klienta.

Aby wziąć udział w turnieju wystarczy ze strony www.zinngerrace.pl pobrać i prawidłowo uzupełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie przesłać go na adres organizatora.
Konkursowe zmagania zakończą się 28 lutego 2015 roku.