Promocja urządzeń TRW

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Każde zakupione do końca marca urządzenie do wymiany płynu i odpowietrzania układu hamulcowego TRW zostanie dostarczone wraz z zestawem dodatków gratis.

Mobilna stacja do wymiany płynu hamulcowego, w której można zamontować zbiornik z płynem hamulcowym o pojemności do 20 litrów, jest oznaczona numerem referencyjnym YCB351. Drugie urządzenie do wymiany płynu hamulcowego, w którym można zamontować zbiornik o pojemności do 5 litrów, to mniejsze urządzenie przenośne o wadze ok. 6 kg i oznaczone numerem YCB350.

Napięcie zasilania obu urządzeń wynosi 230V, każde z nich wyposażone jest w 3,5‑metrowy przewód do napełniania, a ciśnienie robocze może być płynnie regulowane w zakresie od 0 do 4 bar. Urządzenia te nadają się zarówno do hamulców z systemami ABS, ESP, jak i do hamulców hydroelektrycznych. Obie stacje nie wymagają zewnętrznego źródła sprężonego powietrza, ponieważ posiadają wbudowaną pompę elektryczną, która utrzymuje ustawione ciśnienie oraz wyłącza urządzenie automatycznie w przypadku opróżnienia zbiornika z płynem hamulcowym.

Ponadto, do każdej stacji dołączona jest wielojęzyczna instrukcja obsługi i nakrętka E20 – adapter do zbiorniczka płynu hamulcowego, obsługujący 90% modeli samochodów. W ofercie TRW dostępny jest również zestaw adapterów YCB352, w skład którego wchodzą cztery różne nakrętki umożliwiające obsługę niemalże wszystkich marek pojazdów.

Promocja na te dwa urządzenia TRW trwa od początku lutego do końca marca 2014 roku, lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów, i jest dostępna u wszystkich dystrybutorów TRW w Polsce.

Do każdego zakupionego w tym okresie urządzenia TRW do wymiany płynu hamulcowego dołączony zostanie za darmo zestaw akcesoriów:
przy zakupie małej przenośnej stacji TRW YCB350PROMO każdy kupujący otrzyma zestaw o wartości ponad 450 złotych:

  • uniwersalną nakrętkę-adapter B37
  • pojemnik na zużyty płyn hamulcowy
  • 5 litrów płynu hamulcowego DOT 4
     

Przy zakupie dużej przenośnej stacji TRW YCB351PROMO każdy kupujący otrzyma zestaw o wartości ponad 700 złotych:

  • uniwersalną nakrętkę-adapter B37
  • pojemnik na zużyty płyn hamulcowy
  • 20 litrów płynu hamulcowego DOT 4
     

B37 to uniwersalna nakrętka do zastosowania wśród poniższych marek pojazdów: Chevrolet, Chrysler, Citroen, Ford, GM, Hyundai, Jaguar, Kia, Mitsubishi, Nissan, Opel, Subaru, Suzuki.

Więcej informacji na stronie www.trwaftermarket.com