Promocja ELF – kup beczkę oleju i odbierz nagrodę

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Rozpoczęła się promocja na oleje ELF w beczkach. Kupując beczkę oleju o lepkościach 0W-XX, 5W-20, 5W-30 u oficjalnych dystrybutorów TotalEnergies Marketing Polska sp. z o.o., można odebrać nagrodę za symboliczną złotówkę. Rodzaj nagrody zależy od wielkości zakupionej beczki.

Od 17 kwietnia do 30 września (lub do wyczerpania zapasów) trwać będzie specjalna promocja na wybrane oleje silnikowe ELF. Premiowane będą produkty w beczkach o pojemnościach 60 l i 208 l.

Promocja dotyczy wyłącznie zakupów u oficjalnych dystrybutorów ELF, opakowań w beczkach 60 l i 208 l) i obejmuje wyłącznie oleje z załączonej poniżej listy. Są to oleje w następujących klasach lepkościowych:
0W-16, 0W-20, 0W-30, 0W-40, 5W-20, 5W-30.

W ramach promocji, do każdej zakupionej beczki z promowanymi olejami o pojemności 60 l dodawane będą pompki do oleju, a do beczek o pojemności 208 l – bezrękawniki z limitowanej kolekcji Alpine Elf Endurance Team.

Organizatorami promocji są oficjalni dystrybutorzy TotalEnergies Marketing Polska sp. z o.o., których listę znaleźć można pod adresem totalenergies.pl/nasi-dystrybutorzy.

Promocja ELF