Promocja urządzenia do geometrii w firmie Werther

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Laserowe urządzenie do geometrii kół KiLL 400 jest dostępne w promocyjnej ofercie. Urządzenie dostosowane do obręczy 12-23″ można kupić za 8 800 zł netto.

KiLL 400 jest przeznaczone dla warsztatów, które nie mogą pozwolić sobie już teraz na zakup urządzenia komputerowego ale w przyszłości chcieli by wyniki pomiarów prezentować na ekranie monitora. Urządzenie pozwala na laserowy pomiar i odczyt kątów ustawienia kół osi tylnej i przedniej i bezprzewodową transmisję danych do zestawu komputerowego. Odczyt następuje  przez obserwację ustawienia lasera na ekranach pomiarowych i wyświetlaczach cyfrowych pochyłomierza.

Urządzenie nie wymaga specjalizowanego stanowiska pomiarowego. Obrotnice będące wyposażeniem standardowym posiadają wysokość 6 mm i pozwalają na pracę również na całkowicie płaskich podnośnikach czterokolumnowych i nożycowych, kanałach przeglądowych a także na sprawdzenia w dowolnym płaskim miejscu w warsztacie i na zewnątrz.

Kolejną istotną cech jest fakt, że użytkownik w każdej chwili może samodzielnie sprawdzić dokładność wykalibrowania swojego urządzenia

Mierzone kąty: zbieżność tylnych i przednich kół, zbieżność całkowita, nierównoległość osi, odchylenie osi jazdy od osi geometr.

Kąty mierzone przez inclinometr (opcja): pochylenie, wyprzedzenie, kąt zawarty. Opcjonalnie dostępny jest zestaw komputerowy z szafką (opcja).

Więcej informacji na www.werther.pl.