Arpol z trzema promocjami

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Firma Arpol przygotowała dla swoich klientów trzy ciekawe oferty. Oprócz programu lojalnościowego, skorzystać można w promocji „Wielka Kumulacja” oraz kupując asortyment marki Bosch.

Arpol Platinum Club

W ramach programu lojalnościowego o nazwie Arpol Platinum Club, lojalni klienci, dokonując zakupów części, akcesoriów, narzędzi i lakierów mogą zyskać, wyrabiając własną kartę programu. Kupując produkty w Arpol, na koniec miesiąca otrzymuje się na konto przelew pieniężny, który można wydać na dowolny cel.

Wszędzie tam gdzie dopuszczalna jest płatność kartą VISA klient można używać karty Arpol Platinum Club.

Wielka Kumulacja Punktów z Arpolem

Dla klientów hurtowych Arpol uruchomił promocję punktową na produkty Castrol, Filtron, Gates, NGK oraz SKF. Na klientów kupujących w oddziałach firmy produkty wymienionych marek czekają nagrody: kombinezony, lampy warsztatowe, zestawy narzędzi, a także telewizory LED 32”.

Wystarczy, że klient dokona zakupów za określony w ulotce minimalny próg zakupowy i przemnoży wartość zakupów przez wskazany mnożnik, aby obliczyć ile punktów ma do dyspozycji na nagrody.

Czas trwania promocji: 5 sierpnia – 31 października 2013 r.

Promocja produktów Bosch

Hurtownia Arpol rozpoczęła specjalną promocję na asortyment Marki Bosch. Kupując do końca września produkty tej marki, klienci hurtowi mogą odbierać karty paliwowe. Dodatkowo, pierwsze 10 serwisów, które wykaże się największym przyrostem obrotu do analogicznego okresu w roku 2013 może liczyć na dodatkowe upominki.

Więcej informacji na temat wszystkich promocji w załączonych ulotkach oraz w oddziałach firmy Arpol.