Wakacyjne promocje John Bean

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Snap-On Equipment, producent urządzeń marki John Bean, przygotował na tegoroczne wakacje promocje wyważarek, montażownic i maszyn do geometrii.

W promocji „Grey Fusion” dostępne są dwa zestawy: montażownica T3000-20 z ramieniem wspomagającym montaż opon typu Runflat MH 320 Pro i wyważarka b9400 oraz zestaw – T-3000-20 z ramieniem wspomagającym montaż opon typu Runflat MH 320 Pro i wyważarka b9655 S z sonarem do odczytu danych koła oraz systemem operacyjnym.

Oferta „Go for Gold” pozwala na zakup urządzeń do badania geometrii 3D z linii X-Cel, przeznaczonych do współpracy ze stanowiskiem podnośnikowym w specjalnej wersji Gold, z rozszerzoną funkcjonalnością oprogramowania oraz szybkomocującymi zaciskami AC 400.

Promocja „Black&White Edition” dotyczy limitowanych edycji geometrii w wersjach 3D Lite oraz 3D1. Wersja „White” posiada oprogramowanie w wersji „Advanced” lakierowaną w kolorze białym szafkę, belkę z kamerami w wersji podnośnikowej, zestaw obrotnic mechanicznych wraz z wypełnieniami oraz fabryczny pokrowiec. Wersja „Black” z kolei posiada oprogramowanie w wersji „Gold”, lakierowanie szafki/stojaka w kolorze czarnym, belkę z kamerami w wersji podnośnikowej, 24” panoramiczny monitor LCD,  zestaw obrotnic mechanicznych wraz z wypełnieniami, fabryczny pokrowiec oraz wskaźnik TIP do pomiaru wysokości zawieszenia.

Wszystkie wymienione oferty są ważne do 27 września 2013 r. Więcej informacji w firmie Cartec.