Nagrody za zakupy w Auto Land

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

W firmie Auto Land rozpoczęła się promocja, dzięki której 25 szczęśliwców spędzi 7 dni na jednej z Wysp Kanaryjskich. Akcja dotyczy produktów Bosch, Castrol, Delphi, Filtron, Monroe, SKF oraz TRW.

Laureaci otrzymają szansę nabycia 1 osobowego biletu na pobyt w dniach 15-22.09.2013 na Fuertaventura, w Hotelu Elba Carlota****, w wersji all inclusive w cenie jednostkowej 1zł. Opcjonalnie zwycięzca może wymienić bilet na bon rabatowy o wartości 3500zł na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty Auto Land.

22 bilety zostaną wręczone za najwyższy poziom zakupów w poszczególnych grupach produktowych (minimalna wartość zakupów w każdej z grup wynosi 7000 zł netto, 1 klient może wygrać maksymalnie 2 miejsca).

Premiowana grupa towarowa Ilość nagrodzonych klientów
Bosch 6
Castrol 5
Delphi 3
Filtron 3
Skf 3
Monroe 1
Trw 1

 

Nagrodzonych zostanie również 3 klientów z największym obrotem dokonanym na wszystkich premiowanych grupach towarowych. Minimalna wartość zakupów wynosi 10 000 zł netto przy zachowaniu warunku – min. 500 zł netto w każdej z grup. W przypadku zwycięzców I etapu, obrót z grup w których zostali nagrodzeni nie będzie uwzględniany.

 
Szczegółowy Regulamin promocji dostępny jest w firmie Auto Land.