TRW rozda więcej diamentów

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Firma TRW ogłosiła promocję na amortyzatory oraz części do układów kierowniczych i zawieszeń, za które otrzymuje się podwójną ilość punktów-diamentów. Oferta jest związana z drugą rocznicą programu lojalnościowego TRW-Diamonds.

Promocja TRW

Promocja potrwa do września 2013 roku, a zebrane diamenty mogą zostać wymienione na nagrody. Zasady promocji są proste: po rejestracji na stronie: www.trwdiamonds.com, do uczestnika zostaje wysyłany pakiet powitalny, w skład którego wchodzą specjalne naklejki na koperty, zawierające adres zwrotny firmy oraz indywidualny numer użytkownika. Następnie uczestnik programu wysyła zebrane etykiety produktów TRW w kopercie z tą naklejką. Po otrzymaniu przesyłki naklejka ta jest skanowana w celu identyfikacji użytkownika i przypisania mu punktów za przesłane etykiety, a następnie za pośrednictwem emaila przesłana zostaje informacja o ilości zebranych na koncie ,,diamentów”.

Program ma zasięg ogólnoeuropejski i funkcjonuje na terenie następujących krajów: Austria, Belgia, Francja, Niemcy, Holandia, Polska, Portugalia, Hiszpania oraz Wielka Brytania. Strona internetowa jest dostępna w ośmiu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim, polskim i tureckim.

Więcej informacji dostępnych na stronie: www.trwdiamonds.com