Finał Inwazji Nagród Meyle HD w Auto Partner SA

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Wielki finał promocji ,,Inwazja Nagród Meyle HD”, której organizatorem był Auto Partner S.A. przeszedł do historii. Meyle Cup – zawody kartingowe zorganizowane na torze dla gokartów w Bielsku-Białej zgromadziły zaproszonych przez organizatora blisko 40 najaktywniejszych uczestników akcji promocyjnej wraz z osobami towarzyszącymi.

Finał promocji Auto Partner SA

Zawody kartingowe zorganizowano 18 maja 2013 r. na najdłuższym w całej Polsce krytym, wielopoziomowym torze dla gokartów w Bielsku-Białej. Na najszybszych czekały atrakcyjne nagrody: krwisto-czerwony Hyundai i20, wyjazd na Grand Prix Włoch F1 na torze Monza oraz nagroda niespodzianka: telewizor + zestaw kina domowego LG.

Zawodnicy podzieleni zostali na grupy eliminacyjne, z których wyłoniono finałową ósemkę zawodników. Późnym wieczorem, po kilku godzinach zaciętej rywalizacji oraz emocjonującym finale poznaliśmy zwycięzców zawodów.

Miejsce pierwsze oraz nagrodę główną – samochód Hyundai i20 zdobyła firma P.H.U. PROCAR z Lidzbarka Warmińskiego. Miejsce drugie oraz wyjazd na Grand Prix Włoch zdobył Sklep Motoryzacyjny MOTO-STYL z Ostródy. Miejsce trzecie oraz telewizor z zestawem  kina domowego LG zdobyła firma DAN-CAR z Bytowa. Pozostali uczestnicy zabawy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz symboliczne nagrody pocieszenia.

Po zawodach wszyscy goście zaproszeni zostali na kolację oraz zabawę w jednym z beskidzkich hoteli. W czasie trwania promocji „Inwazja Nagród Meyle HD” nagrodami o łącznej puli 250 000 zł nagrodzonych zostało prawie 80 klientów. Relacja z zawodów na stronie www.auto-partner.pl