Ostatnie dni Inwazji nagród Meyle w Auto Partner SA

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Promocja Inwazja Nagród Meyle HD zorganizowana dla klientów Auto Partner SA zbliża się ku końcowi. Do zabawy można przyłączyć się na każdym jej etapie. Ciągle do zdobycia są atrakcyjne nagrody dzienne.

Promocja Meyle w Auto Partner SA

Auto Partner Meyle HD promocjaDo tej pory w promocji nagrodzonych zostało łącznie około 60 uczestników. W ich ręce trafił sprzęt RTV, m.in. telewizory, komputery, zestawy kina domowego czy tablety. Dodatkowo dwóch klientów, których zakupy na asortymencie Meyle były w kwietniu najwyższe, wybierze się we wrześniu na Grand Prix Włoch F1 na Torze Monza we Włoszech.

Do zabawy można przyłączyć się na każdym jej etapie. W czasie, który pozostał do zakończenia promocji ciągle do zdobycia są atrakcyjne nagrody dzienne. Ponadto kolejnych dwóch uczestników zostanie zaproszonych na wyjazd do Włoch.

Promocję zwieńczy Meyle Cup – zawody kartingowe, podczas których najaktywniejsi uczestnicy zabawy zmierzą się w rywalizacji o samochód osobowy, wyjazd na wyścigi F1 i nagrodę niespodziankę.

Inwazja nagród Meyle HD potrwa do 2 maja 2013 r. Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć na stronie www.meylehd.pl