Tester diagnostyczny gratis do stacji klimatyzacji

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Texa dodaje do swoich urządzeń do klimatyzacji Konfort 760R, 770S i 780R możliwość wykonania pełnej diagnostyki układu klimatyzacji pojazdu. W ramach promocji urządzenie diagnostyczne NANO SERVICE oferowane jest nieodpłatnie.

Promocja Texa

Promocja TexaUrządzenie umożliwia diagnostykę systemu klimatyzacji bez użycia kabli. Informacje pochodzące z NanoService są wyświetlane na ekranie stacji za pomocą wygodnego połączenia Bluetooth.

Oferta promocyjna Texa zbiega się w czasie z historycznymi zmianami w branży motoryzacyjnej. Komisja Europejska potwierdziła, iż z dniem 1 stycznia 2013, producenci pojazdów zobowiązani są bez dalszych odstępstw, do stosowania w układach klimatyzacji pojazdów nowej homologacji czynnika chłodniczego R1234yf o niskim oddziaływaniu na środowisko, dostosowując się tym samym do przepisów dyrektywy CE/40/2006. Wiele warsztatów stanie więc przed koniecznością zakupu stacji obsługi klimatyzacji, która będzie w stanie obsługiwać nowy czynnik R1234yf, lub też jest przystosowana do przezbrojenia w przyszłości na jego obsługę, lub stacji, która obsługuje jednocześnie czynnik R1234yf i R134a.

Wszystkie informacje związane z promocją można znaleźć na stronie internetowej producenta lub u autoryzowanego dystrybutora Texa.