W związku z systematycznym rozwojem, firma Gordon poszukuje kandydatów na stanowisko:

23 kwietnia 2013, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Przedstawiciel Handlowy
na rejon dolnośląski, opolski i śląski

Wymagania:

  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • praw jazdy kat. B
  • zaangażowanie do pracy w szeregach firmy GORDON
  • znajomość techniki sprzedaży i negocjacji

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz zorientowany na realizacje zadań system premiowy
  • pracę w dynamicznym zespole posiadającym wieloletnie doświadczenie biznesowe
  • możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia oraz długoletniej współpracy

Zadania:

  • pozyskiwanie do współpracy nowych klientów
  • aktywne promowanie oferty firmy, monitorowanie i współudział w projektowaniu akcji promocyjnych
  • utrzymywanie stałych kontaktów handlowych z klientami, odpowiedzialność za realizowane wyniki sprzedaży

Kontakt: praca@gordon.com.pl
r.domka@gordon.com.pl