VD – Przedstawiciel handlowy

1 sierpnia 2017, 15:31 Oferta może być już nieaktualna

Firma VD – OFICJALNY IMPORTER I DYSTRYBUTOR OLEJÓW MARKI VALVOLINE ORAZ ENEOS, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
Rejon działania: woj. śląskie i opolskie

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość branży motoryzacyjnej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • kreatywność,
  • dyspozycyjność i motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • gotowość do pełnego zaangażowania w pracę.

Mile widziane:

  • wykształcenie minimum średnie.

Obowiązki:

  • realizacja planów sprzedaży na terenie województwa śląskiego i opolskiego,
  • aktywna obsługa klienta,
  • doradztwo i pomoc techniczna,
  • działania marketingowe, promowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • analizowanie oferty konkurencji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • podstawowe narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer/tablet,
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę w zespole młodych, energicznych, otwartych ludzi,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres firmy:

VD Distribution
ul. Pana Tadeusza 6 B, 30-727 Kraków

lub email: rekrutacja@vdoleje.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.