VARTA Akumulatory Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Kierownika d/s Handlowych

10 sierpnia 2006, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

10.08.2006r.

Dynamicznie rozwijająca się firma VARTA Akumulatory Sp. z o.o.
– polski oddział koncernu JCI z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Katowicach,
poszukuje osoby do pracy w młodym zespole na stanowisko:

KIEROWNIK D/S HANDLOWYCH

Wymagania:

– doświadczenie w handlu i marketingu
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niemiecki dodatkowym atutem)
– biegła obsługa komputera (Word, Excel, Power Point, Lotus)
– odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność
– umiejętności analityczne
– własna inicjatywa i zdolności interpersonalne
– dyspozycyjność i pełne zaangażowanie
– znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Zadania:

– realizowanie polityki i planów sprzedaży firmy
– koordynacja działalności handlowej
– prowadzenie bieżącej korespondencji z Head Office w Hannoverze

Oferujemy:

– możliwości rozwoju zawodowego
– stabilną, ciekawą i ciężką pracę w szybko rozwijającej się firmie

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych
prosimy kierować na adres: varta@varta.com.pl