VanKing Celkar Group – Menadżer projektu Renault

23 listopada 2018, 13:19 Oferta może być już nieaktualna

VanKing Celkar Group to producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych z siedzibą w Niepołomicach. Firma istnieje od ponad 25 lat i od samego początku opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Obecnie sprzedaje swoje produkty w 30 krajach i pracuje dla nas ponad 150 osób w Polsce, Rosji oraz na Łotwie. Specjalizacja w segmencie aut dostawczych pozwala nam zapewnić najbardziej kompleksową ofertę części do tego typu samochodów na rynku polskim. W związku z bardzo szybkim rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Menadżer projektu Renault

Niepołomice

Opis stanowiska:

  • Wprowadzenie produktów marki Renault do stałej oferty VanKing,
  • Kreowanie polityki zakupowej oraz cenowej (dbałość o zatowarowanie, negocjacje warunków współpracy z dostawcami, ustalanie poziomu cen sprzedaży),
  • Współpraca z działami handlowymi w celu promowania oferty i pozyskiwania klientów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami Firmy (Dział zakupów, Dział marketingu) w celu wprowadzenia i rozwoju portfolio produktów marki Renault,
  • Przeprowadzanie badań rynku i analiz dotyczących sprzedaży wprowadzonych produktów,
  • Praca nad poszerzaniem asortymentu produktów marki Renault na podstawie przeprowadzonych analiz sprzedaży i danych rynkowych.

Wymagania:

  • Wiedza praktyczna z zakresu rynku części zamiennych,
  • Wiedza i doświadczenie w pracy z marką Renault (np.: doradca serwisowy, pracownik sklepu motoryzacyjnego, handlowiec lub kupiec w hurtowni motoryzacyjnej itp.),
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel),
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność w pracy, skrupulatność i dokładność wykonywania powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stanowisko menedżerskie podlegające bezpośrednio pod Prezesa Zarządu,
  • Praca w Niepołomicach pod Krakowem, wyjazdy w delegacje w Polsce oraz na targi zagraniczne,
  • Stabilną, długoterminową współpracę w firmie o długiej tradycji i mocnej pozycji na rynku w skali całej Europy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Wzajemne zaufanie, dobrą atmosferę i pozytywną kulturę organizacji,
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i współpracy z wieloma działami firmy i klientami zewnętrznymi,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i dofinansowanie do programu OK System.

Zapraszamy do składania swoich aplikacji (CV bez listu motywacyjnego) tutaj:

Szczegóły dotyczące pracy w firmie VanKing Celkar Group Sp. z o.o. na stronie https://vanking.pl/firma/