Specjalista ds. rynku motocyklowego

15 kwietnia 2016, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Obecnie firma Auto Partner poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kogo poszukujemy:

  • ludzi chętnych do intensywnej i rozwojowej pracy, wykazujących się kreatywnością i otwartością
  • mile widziane osoby ze znajomością branży motoryzacyjnej/motocyklowej z udokumentowanym doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomością języków obcych, w tym j. angielskiego w stopniu min. średnio zaawansowanym

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • biegła obsługa narzędzi pakietu Office
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • kreatywność
  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • silna motywacja do osiągania celów
  • dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań
  • umiejętność w prowadzeniu negocjacji handlowych

Obowiązki:

  • katalogowanie towarów
  • utrzymywanie relacji handlowych z dostawcami
  • Kontrola stanów towarowych i zamówienia
  • współpraca z pracownikami firmy odpowiedzialnymi za sprzedaż i obsługę klienta w całej Polsce
  • wsparcie procesów sprzedaży oraz współpraca z kierownikami filii i przedstawicielami handlowymi
  • wsparcie w procesie koordynowania nowych projektów
  • kreowanie aktywności handlowej

Oferujemy:

  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju
  • doskonałą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje prosimy nadsyłać na adres:
j.sola@autoap.com.pl