Serwisant

6 października 2015, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Firma Świstowski S.A. poszukuje:

Firma Świstowski S.A. została stworzona  ponad 30 lat temu, z myślą o przedstawieniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie obsługi ogumienia. Swój potencjał skupia na udostępnianiu produktów i usług, które swoją niezawodnością zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom. Swoim nazwiskiem właściciele firmy podpisują się pod każdym z produktów, gwarantując utrzymanie wysokich standardów. Fundamenty firmy to współpraca z pracownikami i klientami, partnerstwo oraz wsparcie przy realizowaniu swoich zadań.

Świstowski S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Serwisant
Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  • Serwisant maszyn i urządzeń w branży motoryzacyjnej (serwisy samochodowe) na terenie całej Polski.
  • Praca w zespole serwisowym związana z montażem, uruchamianiem, naprawą i przeglądami urządzeń technologicznych zarówno w siedzibie firmy, jak i na wyjeździe.
  • Doradztwo techniczne z obsługi i eksploatacji maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (mechanika, elektryka, elektronika, automatyka)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane uprawnienia SEP "E" do 1kV

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie po okresie próbnym
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Pracę w dobrej atmosferze

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres:
biuro@swistowski.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883".