Robarcko – Przedstawiciel Handlowy

9 marca 2020, 14:21

Robarcko Poland to marka wywodząca się i czerpiąca z wieloletnich doświadczeń lidera sprzedaży podzespołowych samochodowych z grupy Rotating Electrics, Robarcko B.V NL.

Dzięki rozległej sieci kontaktów, sprzedawców, logistyce własnej oraz zewnętrznej, a także najwyższym standardom i wdrożonym rozwiązaniom technicznym, oferujemy dostęp do najbogatszej oferty podzespołów z grupy rotating electrics w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonych, rzetelnych oraz otwartych na wyzwania osób, dla których podobnie jak dla nas, praca to pasja.

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Gdańsk

Oczekujemy od kandydatów:

  • Doświadczenia w sprzedaży podzespołów samochodowych,
  • Znajomość rynku oraz branży części z grupy rotating electrics (preferowane: alternatory, rozruszniki, kompresory klimatyzacji ect.),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne,
  • Systematyczność i samodzielność w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Twoje zadania:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie kontrahentów,
  • Negocjowanie warunków współpracy,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Budowanie trwałych relacji z Klientem,
  • Współpraca z Podwykonawcami

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt,
  • Solidne wynagrodzenie,
  • Przejrzysty system premiowy dostosowany do efektów wykonywanej pracy,
  • Niezbędne narzędzia (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z Klientami światowej skali.

Wszystkich chętnych do udziału w procesie rekrutacji zapraszamy do składania CV na adres: robert@robarcko.pl