Pracownik Działu Zaopatrzenia

28 października 2016, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Hurtownia Motoryzacyjna “Gordon” Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Hurtownia Motoryzacyjna „Gordon” Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownika Działu Zaopatrzenia
Miejsce pracy: Zamość k/Bydgoszczy ul. Poznańska 62

Zakres obowiązków:

  • zamawianie części do aut dostawczych oraz ciężarowych
  • monitorowanie cen
  • planowanie, zarządzanie i monitorowanie opłacalności sprzedaży poszczególnych produktów
  • poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży wybranych produktów

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość rynku motoryzacyjnego
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie oraz przyjazna atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

CV prosimy przesyłać na adres
j.mojsiewicz@gordon.com.pl

Prosimy o umieszczenie w aplikacjach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”