MOTOROL Automotive – Specjalista ds. zakupów

13 kwietnia 2023, 13:49

Motorol Automotive

“MOTOROL Automotive” to dystrybutor samochodowych części zamiennych działający od ponad 30 lat na rynku motoryzacyjnym. Ze względu na dynamiczny rozwój poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Kraków, ul. Półłanki 62d

Opis stanowiska:

  • kompleksowe zarządzanie podległą kategorią produktów, utrzymanie odpowiedniej
    wielkości i struktury zapasu towarów
  • utrzymywanie relacji z istniejącymi dostawcami i pozyskiwanie nowych dostawców
  • negocjowanie cen dostarczanych towarów oraz warunków ich dostaw
  • kształtowanie strategii zakupowej dla prowadzonej kategorii produktów
  • prognozowanie zakupów i zapewnienie dostępności produktów
  • planowanie dostaw, składanie zamówień i monitorowanie ich realizacji
  • poszerzanie dostępnego portfolio poprzez wprowadzanie nowości
  • współpraca z innymi działami firmy (reklamacji, zwrotu towarów, marketingu,
    księgowości itp.)
  • odpowiadanie na zapytania dotyczące asortymentu

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość rynku motoryzacyjnego
  • umiejętność obsługi elektronicznych katalogów doboru części motoryzacyjnych
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (dział zakupu)
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • uczciwość, dokładność, terminowość oraz zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • profesjonalne narzędzia pracy

Dziękujemy za wszystkie wysłane aplikacje, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z
wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
na adres piotr.kalkus@motorol.pl

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.