MotoFocus.pl – Dziennikarz motoryzacyjny

9 lutego 2023, 16:15

Grupa Medialna MotoFocus, wydawca branżowych portali motoryzacyjnych działająca w Polsce i w krajach Europy Centralnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Dziennikarza
Miejsce pracy: praca zdalna ewentualnie w biurze w Warszawie

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Przygotowywanie artykułów do publikacji
  • Przetwarzanie otrzymanych materiałów PR
  • Dobór i obróbka zdjęć do tekstów
  • Dodawanie treści na strony internetowe (WordPress) oraz media społecznościowe

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości środowiska WordPress oraz Facebooka
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Znajomości zasad SEO
  • Rzetelności, skrupulatności i odpowiedzialności
  • Wskazane zainteresowanie motoryzacją

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę dla profesjonalnej grupy portali motoryzacyjnych w Europie Centralnej
  • Przyjazną atmosferę
  • Ambitne zadania i satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Możliwość zdalnej pracy w systemie „Home Office” lub w redakcji w Warszawie

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: alfred@motofocus.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MotoFocus moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz przepisami rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”