Motiva HR – Elektromechanik

1 lutego 2022, 12:11

Autoryzowany dealer samochodów marki Toyota na terenie województwa śląskiego. Firma działa od 24 lat, zatrudnia ponad 330 pracowników w 3 oddziałach (Katowice, Tychy, Częstochowa), a wkrótce uruchomiony zostanie kolejny oddział. Są wielokrotnym laureatem rankingów sprzedaży i badań jakości obsługi klienta. Zatrudnia osoby zaangażowane, chcące związać się z firmą na dłużej. Swoim klientom zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży samochodów. Wykwalifikowana kadra pracowników salonu i serwisów, doskonała atmosfera pracy zespołu i nowoczesne technologie w zakresie motoryzacji to najlepsza wizytówka pracodawcy.

Dla naszego klienta, stabilnej i rozwijającej się od lat firmy poszukujemy obecnie:

Elektromechanika
Miejsce pracy: Salon samochodowy w Toyota Częstochowa

Charakter pracy:

Praca w dziale sprzedaży flotowej Toyota – praca stacjonarna

Jakie byłby Twoje obowiązki?

  • Wykonywanie diagnostyki i napraw elektromechanicznych oraz mechanicznych samochodów marki Toyota, zgodnie ze standardami marki
  • Diagnozowanie i naprawa systemów sterowania silnikiem oraz układów bezpieczeństwa i komfortu jazdy
  • Instalowanie i uruchamianie w samochodach elektrycznych i elektronicznych urządzeń sterujących, zabezpieczających i sygnalizacyjnych
  • Dokonywanie przeglądów okresowych i bieżącej obsługi układów elektrycznych
  • Samodzielne wykonywanie napraw
  • Podnoszenie swojej wiedzy dotyczącej nowych urządzeń i stosowanych w nich rozwiązań

Czego oczekujemy?

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe jako elektromechanik samochodowy w dziale serwisu ASO dowolnej marki (chętnie Toyota)
  • Wykształcenie średnie bądź zawodowe w kierunku mechanik / elektromechanik samochodowy
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kW
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wiedza z zakresu budowy pojazdów, mechaniki i elektromechaniki samochodowej
  • Mile widziana (ale niewymagana) znajomość technicznego j. angielskiego
  • Umiejętność diagnozowania i napraw systemów sterowania silnikiem oraz układów bezpieczeństwa i komfortu jazdy
  • Umiejętność instalowania i uruchamiania w samochodach elektrycznych i elektronicznych urządzeń sterujących, zabezpieczających i sygnalizacyjnych
  • Umiejętność dokonywania przeglądów okresowych i bieżącej obsługi układów elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie kompetencji wystarczających do samodzielnego wykonywania napraw oraz chęć do dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • Dokładność, staranność, sumienność, uczciwość
  • Nastawienie na realizację celu (ilościowego i jakościowego)
  • Ogólna sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu mechanika / elektromechanika samochodowego
  • Wysoka kultura osobista, terminowość i dobra komunikacja
  • Umiejętność budowania relacji z klientami;

Decydując się na tę ofertę pracodawca gwarantuje:

  • Umowę o pracę z podstawowym wynagrodzeniem około 4500 – 5000 zł brutto po 3 miesięcznym okresie próbnym (wysokość podstawy zależna od doświadczenia i umiejętności)
  • Narzędzia do pracy
  • 8-godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku (rotacyjnie również w soboty – przeciętnie 2/mc, za które pracownik otrzymuje dzień wolny)
  • Atrakcyjne warunki zakupu lub wynajmu samochodu
  • Rabaty na usługi firmowe
  • Finansowanie szkoleń
  • Dofinansowanie kart Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Spotkania integracyjne
  • Pracę z marką będącą światowym liderem motoryzacji
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej z ponad 20 letnim doświadczeniem w motoryzacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy przesyłać CV na adres mailowy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Planowane zakończenie rekrutacji nastąpi: 31.01.2022 r. Przesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij swoje CV, które jest dla mnie Twoją pierwszą wizytówką.

Zaaplikuj i dołącz do Zespołu pasjonatów motoryzacji!