Megatex Auto – Przedstawiciel Handlowy

17 października 2020, 13:27

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce: Imielin

Zakres obowiązków:

  • Reprezentacja firmy
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Sprzedaż akumulatorów
  • Obsługa klienta
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Analizowanie rynku
  • Utrzymywanie kontaktu z istniejącymi klientami
  • Teren odpowiedzialności: południe Polski

Wymagania:

  • Samodzielność w działaniu
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy
  • Umiejętność obsługi komputera (Office)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie + premie
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód
  • Godziny pracy 09:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: info@mtabat.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę Handlową Megatex Auto Sp. z o.o. z siedzibą w Imielinie 41-407 ul. Józefa Hallera, 39 w celu prowadzenia przez administratora danych procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania lub usunięcia.”