Magneti Marelli – Przedstawiciel Handlowy

27 lipca 2022, 9:59

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: obszar Polski centralnej i południowej

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie sprzedażowe na rynku Aftermarket (części zamienne)
  • Bardzo dobra znajomość branży
  • Dobra obsługa pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Entuzjazm, samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania dobrych relacji z Klientami firmy
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Promocja produktów firmy Marelli Aftermarket Poland Sp. z o.o.
  • Ścisła współpraca handlowa z filiami kluczowych Dystrybutorów na wskazanym obszarze
  • Planowanie i nadzór nad realizacją założonych celów sprzedażowych oraz akcji promocyjnych
  • Bieżąca analiza rynku pod kątem działań bezpośredniej konkurencji
  • Prowadzenie szkoleń i udział w targach branżowych

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na czas próbny, po okresie próbnym na czas nieokreślony
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Miłą atmosferę pracy
  • Dużą autonomię w działaniu
  • Samochód służbowy, laptop, telefon

Aplikacje prosimy przesyłać na równocześnie na adresy:

marcin.tarnowka@marelli.com
mariusz.damrath@marelli.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.