Longway Poland is looking for:

26 stycznia 2011, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Longway Poland Sp. z o.o. is looking for:

Car Accessories Sales Representative
Przedstawiciela handlowego ds. akcesoriów samochodowych

Job description:
– Searching for potential customers and visiting the customers;
– Developing relationships with current and potential customers;
– Liaising with customers (which may include actual selling);
– Processing of Quotes, Sales Orders;
– Maintaining detailed knowledge of the company’s products and the industry;

Requirements:
– Excellent communication skills and sales ability
– Good computer skills e.g. Microsoft office;
– At least 2 year’s experience in sales position of car accessories and having a good knowledge of the market;
– Ambitious and self-motivated.
– Knowledge of English would be an advantage;

Opis stanowiska:
– pozyskiwanie i odwiedzanie potencjalnych klientów
– rozwijanie kontaktów z obecnymi i potencjalnymi klientami
– utrzymywanie kontaktów z klientami (w tym sprzedaż)
– udzielanie klientom informacji odnośnie towarów, realizowanych zamówień
– posiadanie i uzupełnianie szczegółowej wiedzy na temat produktów firmy i branży

Wymagania:
– umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe
– umiejętność obsługi komputera (w szczególności Microsoft Office)
– przynajmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży akcesoriów samochodowych oraz dobra znajomość rynku motoryzacyjnego
– osoba ambitna i zmotywowana
– znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem

Candidates should submit their CV to e-mail: osen@longway.com.pl.

Kandydaci powinni przesyłać CV na adres e-mail:osen@longway.com.pl.