Lauber – Specjalista ds. marketingu i PR

30 października 2018, 15:07 Oferta może być już nieaktualna

Lauber Sp. z o.o. firma z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym poszukuje:

Specjalista ds. marketingu i PR

Miejsce pracy: Biuro Żyrardów

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych, wspierających proces sprzedaży i komunikację z klientami,
  • Opracowanie treści materiałów reklamowych, współpraca z mediami,
  • Kształtowanie wizerunku firmy na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych,
  • Budowanie świadomości marki, monitorowanie i ocena efektywności prowadzonych działań marketingowych i PR,
  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej firmy,
  • Budowanie wizerunku w mediach społecznościowych,
  • Współpraca z zespołem sprzedaży i innymi działami spółki.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średnie,
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną,
  • Doskonałej komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, zaangażowania, dobrej organizacji czasu pracy,
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów wizerunkowych marki,
  • Umiejętności przygotowywania materiałów prezentacyjnych firmy oraz pisania tekstów (obsługa programów graficznych Adobe mile widziana),
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży motoryzacyjnej.

Oferty proszę składać na adres: rekrutacja@lauber.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzul: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.