Hella Gutmann – Technik-Specjalista Działu Wyposażenia Warsztatowego

9 maja 2022, 10:45

hella gutmann

Firma Hella Gutmann w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje dwóch kandydatów na dwa stanowiska obsługujące po jednym regionie:

Technik-Specjalista Działu Wyposażenia Warsztatowego
Miejsce pracy: Polska południowo-wschodnia (1 osoba) oraz północno-wschodnia (1 osoba)

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów, usług i akcesoriów oferowanych przez Dział Wyposażenia Warsztatowego w tym między innymi przygotowywanie ofert i akcji wspierających sprzedaż, prowadzenie prezentacji urządzeń, komunikacja z Klientami, zarządzanie dostępami do oprogramowania i aktualizacja urządzeń,
  • Wsparcie obsługi Infolinii w tym m.in. ewidencjonowanie zgłoszeń oraz udzielanie wsparcia technicznego,
  • Współpraca z niemiecką Centralą firmy i innymi Działami oraz Spółkami grupy Hella,
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji na terenie południowo wschodniej części Polski.

Oczekiwania Pracodawcy:

  • Doświadczenie w branży Automotive – mile widziane: w kanale sprzedaży Wyposażenia Warsztatowego (Dostawca, Odbiorca/Klient, pracownik Działu Wsparcia). Mile widziani studenci Studiów Zaocznych lub ostatniego roku Studiów Dziennych z praktyką zawodową w branży
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Praktyczna znajomość środowiska MS Office
  • Odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy u czołowego producenta branży Automotive
  • Warunki pracy i płacy adekwatne do pozycji firmy na rynku oraz do jej kultury organizacyjnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego na dynamicznie zmieniającym się rynku Automotive
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii w branży Automotive

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: lukasz.zelazo@hella.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.