Handlowiec w dziale eksportu

10 lutego 2016, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

O NAS:

  • Ponad 75 lat doświadczenia w produkcji wyrobów filtracyjnych dla branży motoryzacyjnej, rolniczej i przemysłowej
  • Własny ośrodek badawczo-rozwojowy
  • Produkcja dla lotnictwa oraz sektora wojskowego

Handlowiec
w dziale eksportu

Zadania:

  • Realizacja planów i polityki sprzedażowej w dziale
  • Efektywne zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Negocjacje handlowe, dbałość o poprawność umów pod względem merytorycznym i prawnym
  • Monitoring działań rynku i konkurencji
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozszerzanie półki produktowej u istniejących klientów
  • Wdrażanie nowych wyrobów na rynki eksportowe
  • Udział w targach branżowych

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w handlu międzynarodowym preferowane w branży motoryzacyjnej
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to zarządzanie, ekonomia lub stosunki międzynarodowe
  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka
  • Wysoka samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność logicznego i kreatywnego myślenia
  • Umiejętność budowania relacji businessowych
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program PZL Basic
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Możliwość awansu w strukturach firmy produkcyjnej
  • Współpracę ze specjalistami w branży
  • Zatrudnienie na umowę o pracę

Zgłoszenia CV prosimy przesyłać na adres:
bozena.twardowska@pzlsedziszow.pl