Gordon – Specjalista do spraw Wyposażenia Warsztatowego

13 grudnia 2017, 13:09 Oferta może być już nieaktualna

Hurtownia Motoryzacyjna GORDON, jeden z liderów w swojej branży poszukuje
osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Specjalista do spraw Wyposażenia Warsztatowego
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miejscowość: Zamość koło Bydgoszczy

Opis stanowiska

  • wymagane doświadczenie w branży
  • obsługa placówek
  • odbieranie telefonów
  • tworzenie ofert
  • obsługa sprzedanych urządzeń diagnostycznych

Wymagania

  • znajomość Excel’a, Pakietu Office
  • zaangażowanie i motywacja do pracy oraz do ciągłego podnoszenia swoich
    kompetencji
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie, punktualność, chęć do pracy

Oferujemy

  • ciekawą pracę
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę pracy
  • umowę o prace

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu
rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych
osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

CV prosimy przesyłać na adres: r.politowicz@gordon.com.pl