Brand Manager

25 marca 2016, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Auto Partner S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Auto Partner S.A. jest wyspecjalizowanym podmiotem zajmującym się szeroko pojętą dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych.
Istniejąc na rynku od 1993 firma dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu dostaw towarów, magazynowania, marketingu oraz rozwoju sprzedaży.
Obecnie firma zatrudnia blisko 1000 pracowników różnego szczebla, w 60 oddziałach firmy zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Stanowisko: Brand Manager
Miejsce pracy: Bieruń

Główne zadania:

  • opracowanie całej strategii marek własnych na rynku
  • utrwalanie i poprawianie pozycji marek własnych – zwiększanie efektywności sprzedaży i ich rozpoznawalności
  • szczegółowe badania rynkowe dotyczące marki własnej
  • monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji
  • koordynacja kampanii reklamowej oraz akcji promocyjnych
  • przygotowanie umów z kontrahentami, monitorowanie ich realizacji, sporządzanie różnego rodzaju raportów
  • współpraca z pracownikami firmy odpowiedzialnymi za sprzedaż i obsługę klienta w całej Polsce
  • współtworzenie i implementacja kampanii marketingowych
  • samodzielne prowadzenie wybranych projektów marketingowych
  • tworzenie i koordynowanie branżowych wydarzeń i materiałów promocyjnych
  • współpraca z mediami
  • opracowywanie informacji prasowych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość rynku Automotive/ Aftermarket
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • znajomość środowiska Windows oraz programów z pakietu Office (głównie Excel, Word)
  • komunikatywność i kreatywność
  • dokładności i sumienności
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność w koordynowaniu projektów

Aplikacje prosimy nadsyłać na adres:
b.mokry@autoap.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”.