BETiS – Ekspert Techniczny

9 lutego 2023, 12:51

Jesteśmy firmą szkoleniową w branży motoryzacyjnej nastawioną na jakość i profesjonalizm, działającą na rynku już od ponad 17 lat. Współpracujemy z największymi światowymi producentami samochodów i komponentów dla motoryzacji.

Stanowisko: Ekspert Techniczny
Wynagrodzenie: 9000 – 16500 zł brutto (na umowie o pracę)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B

Nasza firma ma 3 główne obszary działalności i każdy ekspert może wybrać obszar lub obszary, na których najbardziej będzie się koncentrował. Obszary te wymienione są w obowiązkach poniżej.

Główne obowiązki:

  • Infolinia techniczna – wsparcie dla serwisów samochodowych w zakresie diagnostyki i naprawy samochodów
  • Szkolenia – prowadzenie szkoleń dla mechaników (lub ogólniej pracowników serwisów samochodowych) z uzgodnionego obszaru specjalizacji
  • Opinie techniczne (działania rzeczoznawcze) – oględziny techniczne pojazdów (stan fizyczny, uszkodzenia, odczyt pamięci sterowników oraz korelacja) oraz sporządzanie opinii technicznych (analiza odczytanych danych oraz ich korelacja z uszkodzeniami pojazdów i okolicznościami w jakich powstały)

Działania w obrębie opinii technicznych liczą się do stażu rzeczoznawczego.

Wymagania:

  • Solidne zrozumienie techniki samochodowej, tj. mechaniki, elektroniki i elektrotechniki (mile widziane ukończone studia z obszaru techniki samochodowej)
  • Doświadczenie praktyczne z obszaru techniki samochodowej (np. praca w serwisie samochodowym, praktyczne projekty w studenckim kole naukowym itp.)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz znajomość powszechnie występujących komponentów elektronicznych w pojazdach (np. czujników, aktuatorów, sterowników)
  • Wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność sprawnego korzystania z komputera (system MS Windows)
  • Prawo jazdy minimum kat. B
  • Znajomość narzędzi MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B2, a bardzo dużym atutem byłaby biegłość w tym języku (poziom C2 + znajomość potocznego słownictwa serwisowego)

Oferujemy:

  • Pracę w zespole super kompetentnych ekspertów z dostępem do najnowocześniejszych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych rezultatów
  • Bardzo szybkie zwiększenie wiedzy, umiejętności i doświadczenia, szczególnie w pierwszym roku pracy
  • Odpowiedni cykl szkoleniowo-treningowy, niezbędny do pracy jako ekspert na infolinii technicznej, dzięki któremu możliwe jest udzielenie pomocy na większość tematów, z którymi mają problemy serwisy samochodowe
  • Możliwość uzyskania międzynarodowych uprawnień rzeczoznawcy samochodowego
  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B

O nas:

  • Jesteśmy nastawieni na najwyższą jakość usług
  • Podnosimy swoje kwalifikacje i dbamy o ich utrzymanie poprzez system szkoleń
  • Współpracujemy z największymi światowymi producentami samochodów i komponentów dla motoryzacji
  • Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2006 roku
  • Jednym z naszych najważniejszych priorytetów (i elementów wizji firmy) jest osiągnięcie przez naszych pracowników średniej oceny zadowolenia z pracy wynoszącej 9,8 w skali od 0 do 10

Uwagi:

  • CV prosimy przesyłać na adres: praca@ekspertyzy-szkolenia.pl
  • Na CV musi być umieszczona klauzula RODO (przykład poniżej) – brak takiej klauzuli oznacza, że nie wolno nam procesować Twojego zgłoszenia
  • Nie wymagamy listu motywacyjnego

Klauzula RODO do CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Ekspertyz Technicznych i Szkoleń Sławomir Olszowski w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Więcej o nas:

  • www.ekspertyzy-szkolenia.pl
  • www.facebook.com/BETiS.Radom