Baltix.se – lakiernik samochodowy

11 września 2020, 8:50

Baltix.se – Agencja Zatrudnienia nr 22373 – specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik samochodowy
Szwecja

Obowiązki:

  • Przygotowywanie powierzchni do lakierowania
  • Wykonywanie napraw powłok lakierniczych
  • Lakierowanie elementów nadwozi
  • Stała kontrola jakości lakierowanych elementów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku lakiernika samochodowego w autoryzowanych serwisach min. 3 lata
  • Znajomość technologii napraw powłok lakierniczych
  • Wykształcenie kierunkowe (mile widziane)
  • Wysoka samodzielność i motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub szwedzkiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • Dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
  • Odzież roboczą
  • Długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
  • Program „Premia za polecenie”
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres maila: rekrutacja@baltix.se mail z dopiskiem: „Lakiernik samochodowy”

Obecnie poszukujemy również blacharzy samochodowych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

Jeśli mamy rozpatrywać Pani/Pana kandydaturę również podczas przyszłych rekrutacji, niezbędne jest umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltix.se Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gdyni (81-321), ul. Podolska 12/1, w celach przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Baltix.se Sp. z o.o. Sp.k., zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udziału w procesie przyszłej rekrutacji. Przedmiotowa zgoda może być w każdym czasie wycofana, bez szkody na legalność przetwarzania danych przed jej wycofaniem.”

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Baltix.se Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą przy ul. Podolskiej 12/1, 81-321 Gdynia. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o przesłankę dobrowolnie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez osobę, której dane dotyczą wyrażoną w art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pozostałe informacje odnośnie ochrony Pani/Pana danych osobowych znajdują się na naszej stronie http://www.baltix.se/23/aktualne-oferty-pracy/.